Kancelaria Radców Prawnych Bujko & Sztejna

Partnerzy

Wojciech Bujko - radca prawny


W latach 1992 - 1997 studiował na Wydziale Prawa Uniwersytetu Europejskiego "Viadrina" we Frankfurcie nad Odrą, gdzie uzyskał tytuły Master of German and Polish Law (LL.M.) oraz Bachelor of German and Polish Law (LL.B.). W 1998 roku ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobył w okresie 10-letniej pracy w kancelariach prawniczych. W latach 1998 - 2002 odbył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Zielonej Górze. Jednocześnie pracował na stanowisku aplikanta w kancelarii adwokackiej w Poznaniu (w latach 1998 - 2000), a następnie w kancelarii radcy prawnego w Zielonej Górze (od 2000 r.). W 2002 r. złożył egzamin radcowski i został wpisany na listę radców prawnych.

W czerwcu 2003 r. ukończył Studium Prawa Europejskiego dla radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Zielonej Górze oraz przy Katedrze Prawa Międzynarodowego i Europejskiego Uniwersytetu Wrocławskiego.

Obecnie doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w Katedrze Prawa Europejskiego. Jest wykładowcą Okręgowej Izby Radców Prawnych w Zielonej Górze w przedmiocie zasad wykonywania zawodu radcy prawnego, etyki radcy prawnego oraz podstaw funkcjonowania samorządu radców prawnych.

Specjalizuje się w zakresie prowadzenia sporów sądowych z zakresu prawa pracy i prawa cywilnego, zajmuje się również prawem spółek, prawem kontraktów gospodarczych oraz nadzoruje windykacje należności.

Biegle włada językiem niemieckim i rosyjskim.

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel. kom.  512 036 914

 

 

Przemysław Sztejna - radca prawny

 


 

Ukończył uniwersyteckie studia prawnicze w Katedrze Prawa Cywilnego i Gospodarczego na Uniwersytecie Szczecińskim, przeszło 10-letni staż pracy w Kancelariach Radców Prawnych pozwolił mu uzyskać doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego (handlowego), prawa pracy, prawa wekslowego, prawa budowlanego. W roku 2001 przyjęty został do Okręgowej Izby Radców Prawnych w Zielonej Górze, gdzie po ukończeniu aplikacji uzyskał tytuł radcy prawnego i rozpoczął prowadzenie indywidualnej Kancelarii Radcy Prawnego. W tym czasie odbywał praktyki i staże w sądach, administracji i prokuraturze.  Prowadzi wykłady dla uczestników kursów przygotowawczych dla kandydatów na członków korpusów służb cywilnych oraz urzędników organów podatkowych i samorządowych, prowadzi również szereg szkoleń dla przedsiębiorców i urzędników m.in. z zakresu prawa administracyjnego, jest także wykładowcą Okręgowej Izby Radców Prawnych w Zielonej Górze w zakresie postępowania administracyjnego oraz administracyjno- sądowego, były wykładowca prawa konstytucyjnego, cywilnego, gospodarki nieruchomościami, postępowania sądowo-administracyjnego i administracyjnego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sulechowie.

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Tel. kom. 693 294 060